PolskiEnglishDeutsch
     
  Start arrow Nasze produkty
   

 

Start
Aktualności
Nasze usługi
Nasze produkty
O nas

 


Specjalizujemy się w produktach wspierających w szerokim zakresie zarządzanie projektami i ich portfelem.

Większość naszych aplikacji powstaje w oparciu o technologie Microsoftu, a w szczególności Silverlight, ASP.net i WPF, czy też, jak aplikacje mobilne, z pomocą HTML5.

Wiedza merytoryczna naszego zespołu, poparta wieloma certyfikatami PMP®, CAPM® i PRINCE2® pozwoliła nam stworzyć nowatorskie produkty takie jak:

 

myPARM PM

Image 
Kompleksowy system zarządzania projektem oparty na podejściu procesowym z wbudowanymi mechanizmami obsługi przepływu zadań. Umożliwia zaawansowane planowania struktury zadań (WBS) i ich zależności czasowych (wykresy Gantt’a). Poprzez zastosowanie EVM ułatwia kontrolę budżetu na wielu poziomach projektu. Zawiera zaawansowany moduł do rejestracji wydatków i nakładu pracy, umożliwiający łatwe raportowanie (w tym poprzez aplikację mobilną) czasu pracy przez wszystkich członków zespołów projektowych. Szczególnie rozbudowane są funkcje umożliwiające wystawianie rachunków za wykonane prace projektowe.

 

myPARM ROM

Image
Aplikacja do zarządzania ryzykiem i szansą w projektach. Umożliwia identyfikację, szacowanie oraz planowanie akcji, połączone z analizą stanu obecnego, prognoz czy też danych historycznych. Posiada szereg możliwości konfiguracyjnych pozwalających wszechstronnie i całościowo potraktować zarządzanie ryzykiem w projekcie, niezależnie od jego rozmiarów.

 

myPARM MIS

Image Aplikacja do monitorowania i analizy bieżących wyników finansowych i postępów realizacji na poziomie programów i portfolio projektów.

 

myPARM Balanced Score Card

Image
Aplikacja wspierająca monitorowanie i proces podejmowania strategicznych decyzji na podstawie predefiniowanych lub specyficznych wskaźników KPI

 

Więcej informacji na temat tych produktów można znaleźć na stronach naszego partnera parm ltd.

Na naszym koncie jest też wiele projektów konsolidacyjnych i integracyjnych pomiędzy systemami klasy ERP, oprogramowaniem księgowym i HR, systemami rejestracji wydatków i nakładu pracy, aplikacji do generowania faktur, czy też ich przesyłania w wersji elektronicznej.

 

parm Polska sp. z o.o.
ul. Unruga 30B
52-212 Wrocław
tel. +48 71 791 8010

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.parm.pl

 
Webdesign © 2014